13 czerwca 2019

Zapraszamy do testowania wyszukiwarki naukowej EDS (EBSCO Discovery Service)

Zapraszamy do testowania wyszukiwarki naukowej EDS (EBSCO Discovery Service), która zapewnia łatwy i skuteczny dostęp do źródeł elektronicznych Biblioteki na jednej platformie wyszukiwawczej.

Wyszukiwarka naukowa EDS to narzędzie, które umożliwia przeszukiwanie wielu zasobów elektronicznych w jednym miejscu i w tym samym czasie.

Najważniejsze właściwości EBSCO Discovery Service:

• łatwy i skuteczny dostęp do zasobów elektronicznych Biblioteki poprzez jedno okienko wyszukiwawcze,
  • możliwość wyszukiwania po tytułach czasopism, książek i publikacji
  • opcja wyszukiwania według dziedzin
  • pełne indeksowanie z baz własnych EBSCOhost oraz z innych baz prenumerowanych przez Bibliotekę,
  • opcja zawężania i rozszerzania rezultatów wyszukiwania według różnych kryteriów, np. pełny tekst, publikacje recenzowane naukowo, zakres chronologiczny,
  • wyświetlanie powiązanych rezultatów wyszukiwań.

Dostęp do wyszukiwarki naukowej EDS:

EBSCO Discovery Service (EDS)

Istnieje także możliwość zdalnego dostępu do wyszukiwarki naukowej EDS (z komputerów domowych).
Aby uzyskać dane do logowania, prosimy o zgłaszanie się do Wypożyczalni Biblioteki PANS.