27 kwietnia 2020

Przedłużenie ograniczenia działalności Biblioteki Uczelnianej

Informujemy, że do 24 maja 2020 r. zostaje przedłużone ograniczenie działalności uczelni. W związku z tym Biblioteka Uczelniana pozostaje zamknięta dla Czytelników.

Do tego czasu nie będą świadczone usługi dla Czytelników tj. wypożyczenia, zwroty, udostępnianie zbiorów w czytelni. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny (16 73 55 287, 16 73 55 288) lub mailowy:

wypozyczalnia.bib@pwsw.eu

czytelnia.bib@pwsw.eu

Jednocześnie informujemy, że w czasie zamknięcia biblioteki nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych.

W sprawie podbijania kart obiegowych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Czas zamknięcia biblioteki może ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej.

Za utrudnienia przepraszamy!